Фармацевтический вестник

Історія підприємства Агрофарм


Підприємство починалось з ідеї забезпечення ніші фармацевтичного ринку давно відомими та поширеними в лікарській практиці якісними препаратами.

Свою виробничу діяльність ТОВ „Агрофарм” почало в 1994 році з виробництва всім відомих безрецептурних лікарських засобів - гірчичників.

На той час це був єдиний препарат, що вироблявся, але підприємством було встановлено цілі як на розширення асортименту лікарських засобів так і на впровадження нових технологій, адаптації до сучасних вимог щодо якості продукції, розширення виробничих потужностей, покращення соціальної сфери діяльності.

З 2000 року ТОВ „Агрофарм” розпочало виробництво таблетованих лікарських засобів для чого підприємством було визначено та забезпечено наявність всіх необхідних ресурсів, визначена, створена та підтримувалась інфраструктура (будівлі, виробничі приміщення, інженерно-технічні споруди, обладнання та допоміжні служби), виробниче середовище, необхідні для досягнення відповідності продукції вимогам до неї та залучений до робіт компетентний, професійно підготовлений, з досвідом роботи персонал.

З 2002 по 2003 роки в м. Ірпінь ТОВ „Агрофарм” побудувало нову виробничу дільницю, що відповідає як державним, галузевим вимогам так і іншим вимогам перспективного впровадження у виробництво Належної виробничої практики.

Разом з цим підприємством було впроваджено у виробництво лікарські засоби у формі капсул, таблеток, вдосконалені лікарська форма та технологія виробництва гірчичників - гірчичники-пакети №10.

За результатами національного бізнес-рейтингу, проведеного в минулому році, нашому підприємству присвоєно звання: Лідер галузі за основним видом діяльності КВЕД 24.41 “Виробництво основних фармацевтичних продуктів”.

Молодий колектив підприємства складається з ініціативних, перспективних, компетентних, професійно підготовлених, з досвідом роботи працівників, які не тільки якісно виконують свої обов’язки, але й сприяють покращенню виробничої та соціальної сфери діяльності.


Мудрец избегает всякой крайности - Лао-Цзы